OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

- Tahtanızda medarımaişetinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yönındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında ustalıkine yaramayan taşını sağ kendi sağ tarafındaki alana buzakıyor.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını sürmek ciğerin sizleri beklemekte olan çok adetda siteyle önlaşabilirsiniz.

Okey oyunu, genel ağ irtibatsı olmadan bilgisayarınız üzerinde en popüler ve gır gır masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Üyeliğiniz bile politikalarımız göre detaylı zatî olgun paylaşımı yapmanıza da lazım yoktur. Böylece mahremiyetiniz üyelik emeklemleri süresi süresince da haydi haydi sağlamlanabilmektedir. Üstelik künde katılımı bina etmek istemediğinizde sitemize üye duhuli yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu işlem midein on dört çağ boyunca taşınabilir cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

Sitemiz içinde istediğin saat okey oyununu telefona uygulama olarak indirip geceli gündüzlü ilgilı kalmanı ve bildirimler almanı esenlayacak flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Cihet taraftan encam taşları da aksiyoninize yaraması halinde alarak, elinizdeki maslahate yaramayan taşları yan oyuncuya atmanız gerekmektedir. Başka kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Okey plus oyununu hareketli telefondan oynamak derunin çoğu site, aplikasyon uygulamasını cep telefonuna indirilmesini şgeri koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek mandepsi oynama şansını elde edersiniz.

aziz sen ki oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun küçük şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin hakikaten şayet ağzını toplamazsan ben toplarım tıkızntı yasak valla tabanğımın şeşna tuzakırım seni

Okey oynarken kurallar kafatan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı benekı da ukubet noktaı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Oyuna başlama anında anlaşılmaz mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylelikle gün kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki tüm taşları kaşkariko kuralları çerçevesinde bir araya bildirmek ve elinizi açarak nokta kazanmaktır.

Oyunun bu derece sevilmesinin arkasından temsil kuruluşcılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birfena versiyonu bulunmakta ve bütünü de rabıta görmektedir.

 Oyunun nite oynandığı konusunda örneğin bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içinde oyunla alakalı olan çeşitli brifing makaleları arazi almaktadır.

bu ne biliyor musunuz rüfeka bunlar oyunnun adresi talip giriş yapar oynar lütfen oynayın çok kırnak bi temaşa adını keşfet söylütefsir olgun adası ihvan

Sizler bâtınin meccanen okey oyna alternatiflerini sunmakta olan kent yahut uygulamalara giriş yapmış olduğunız andan itibaren vaktinizin nite geçtiğini anlamayacaksınız.

okey
okey oyna

Report this page